Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Cos do szybkiego wyjscia z Bronzu i Silver


Tomo100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebne mi cos do szybkiego wyjscia z Bronzu na rozne pozycje oprocz supporta

Potrzeba : Mobilnosc, DMG, Fajne combo, Troche tanky

Kazda odpowiedz LIKE

Opublikowano

Ja ci polecam Miss Fortune.

Mi na rankedach najlepiej idzie tą postacią. W 2 tygodnie skoczyłem z Brązu IV na I.

Jest to jeden z najłatwiejszych ADC.

-harass z E

-bierne obrażenia magiczne z W (przydaje się we wczesnej grze)

-szybkość ruchu z pasywa, nie potrzebne są ci buty na początku gry

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Najlepiej jakimś znanym OP shitem typu Kha, Diana, Akali.

Można też zagrać jakimiś mniej znanymi postaciami z dobrym burstem - nikt nie wie, jak przeciwko tobie grać. Takie postacie to np. Viktor, może Swain.

I standardowa opcja: Ryze - tym wycarrujesz prawie wszystko.

Opublikowano

Potrzebne mi cos do szybkiego wyjscia z Bronzu na rozne pozycje oprocz supporta

Potrzeba : Mobilnosc, DMG, Fajne combo, Troche tanky

Kazda odpowiedz LIKE

 

Postać którą przegrałeś więcej niż 50 gier i masz wszystkie winy z miejsca.

 

Polecam Ci Zac.

Bardzo dobry dmg.

Dobre gangi

Bardzo dobry w late.

 

A najlepiej jak zmainujesz postać która jest dobra w early mid game. Typu renekton.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Ludzie Ci podaja postacie czesto banowane, albo zalezne od supporta (adc).

 

Ja Ci mowie - Nasus. Na wyzszym elo jest on czesciej banowany od podstawowego Blitza, bo robi cuda. Nie raz grajac przegrany mecz wpadal z jungli nasus, jebnal z "q" w adc i ten mial pol hp. Malo tego, on nie tylko ma kosmiczny dmg (nastackowany), ale jest tez bardzo twardy.

 

Jedyny minus to to, ze robi cos w late game , a raczej ma najlepszy late game w grze. :)

 

ps. no i moze malutki, ze trzeba nauczyc sie dobrze stackowac. :)

Opublikowano

@up Darius banowany caly czas ale Pantheonem latwo go pojechac

@up2 Nasus tak.. Dzisiaj gralem i bylo ciekawie adc wlasnie na 2x q bralem ale byl jeden problem... Nie dawano mi sie nawet dostac do adc i apc i przegralem ..A co powiecie na Lee Sina/Talona/Volibeara/Diane/Fiore/Jayce'a ? Kto bylby z nich najlepszy do wyjscia z Bronze i Silver?

Opublikowano

Zdecydowanie volibear. Idziesz full pod tanka, pod koniec możesz atme złożyć i niszczysz :) Bardzo silny w early gdzie masz ładny as dzięki w oraz ładne przeliczniki z twojego hp i zabranego przeciwnikowi. Do tego pasyw który uratuje Ci nie raz życie, a gdy złożysz już oblicze ducha to jesteś praktycznie nieśmiertelny.. no chyba że ignite pójdzie ;)

Opublikowano

@up Darius banowany caly czas ale Pantheonem latwo go pojechac

@up2 Nasus tak.. Dzisiaj gralem i bylo ciekawie adc wlasnie na 2x q bralem ale byl jeden problem... Nie dawano mi sie nawet dostac do adc i apc i przegralem ..A co powiecie na Lee Sina/Talona/Volibeara/Diane/Fiore/Jayce'a ? Kto bylby z nich najlepszy do wyjscia z Bronze i Silver?

 

ban na darius w brazie dobre :Djesli darius jest ogarniety to nie masz szans

 

 

Opublikowano

voli

heca

diana

khazix

ez blue

lux

riven

akali

ryze

xin

jax

 

ogólnie wszystko co ogarniesz

 

 

ban na darius w brazie dobre :Djesli darius jest ogarniety to nie masz szans

Ta, wystarczy szmata za 300g i jax i dariusa nie ma.

xxx

Opublikowano

Talon... 100% win jak ogarniesz... mam doświadczenie w lolu chociaz mam mala dywizje i mało winow ... . talon wykaruje gre z suppem.

 

+

wystarczajaca ilosc cc'ków

doskok

uciszenie

slow

nafełdowany jak świnia (99% [oczywiscie chodzisz tylko mida]) z "q" zjedzie 1,3k hp.

ulty mobilne do uciekania.

 

-

jak dostaniesz stuna/slowa padasz na midzie ;/ . (i tyle :P)

Opublikowano

Lux.

 

Wszystkie spelle AOE

Escape

Burst

Unieruchomienie

Tarcza

Slow

Dobry roamer

Dobry harras

Łatwa farma

Nie zżera dużo many

Dobra przez wszystkie fazy gry

279981407253602336505.png
Opublikowano

Wg. mnie na takie elo (obecnie też takie mam) sprawdzają się AD Bruiserzy budowani bardziej pod tanka. Jeżeli dobrze skontrujesz topa lub zdobędziesz przewagę i lekkiego feeda grając w jungli jesteś w stanie poprowadzić grę ale jest tu jeden warunek i tu niektórzy mogą się ze mną sprzeczać ale mniejsza z tym. Jako właśnie taka postać będziesz głównym inicjatorem, musisz tak pokierować swój team aby oni poszli za tobą. Jeżeli ty skutecznie wbijesz się w ich carry to jest większe prawdopodobieństwo, że twoi sojuszniczy pójdą za tobą i pomogą Ci w prawidłowym focusie. Rozegrałem kilkanaście meczy próbując wybić się właśnie na silver i taka taktyka w większości działała, czasem zawodziła ale były to moje błędy ;)

 

Więc postacie które nadawać się będą do takiego zadania to na pewno Renekton oraz Jarvan (Jungla i wymaga trochę treningu aby nie wkurwi*ć swoich teammateów ulmatem).

Fe%C3%ABd_eune_58_1_logo.png

Opublikowano

Zadziwia mnie fakt ze nikt nie napisal ELISE ...


Champ ktory wbija sie w 3/4 zabija 2/3 i ucieka :)



Champ ktory potrafi na serie skili zabic NAWET tanka :)


Champ ktory ma Heal jak Adc z W ,


Ktory ma Stuna na 1.5sec


Ktory ma Damage 3x Adc


Ktory poprostu niszczy system :)



Budowany pod FULL AP poprostu zjada wszystko :D


Osobiscie radze ciut tankowatosci do tego champa :>


3 Sekundy wiecej zycia dla Elise to zabicie Jeszcze jednego przeciwnika ;)


Edited_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...